תעלומת נערות הליווי

הי,

תעלומת נערות הליווי כשזה מגיע לעולם של נערות ליווי יוקרתיות או נשים שמציעות את חווית החברה, הסטריאוטיפים נעים משני קצוות הקשת. בין אם זה טרקליני קוקטייל יקרים וחליפות פנטהאוז או הזונה שנרצחה בתוכנית חקירת פשע, נראה כי חייהם של נערות ליווי הם תעלומה המוצגת רק בטלוויזיה. אך חמישה עשר אחוזים מהגברים במרחבי העולם שילמו על סקס, ורמת הקבלה כלפי נערות ליווי מקצועיות אחרות גדלה בהתמדה. לקוחות רבים ברחבי העולם מעריכים את הנוחות והאנונימיות בעבודה עם נערות ליווי. השירותים האלה סוף סוף מגיעים לעיני הציבור – וכך גם הנשים והגברים שעובדים בתעשייה של נערות ליווי. הנה כמה וידויים מהחיים האמתיים על חייהם הסודיים של המלווים. מבקשות מוזרות של לקוחות ועד לפרטים אישיים, הסיפורים האינטימיים האלה של נערות ליווי שיתנו לכם פרספקטיבה חדשה לגמרי.

הסיפור הראשון – "באמצעות הסוכנות שלי, הייתי הבחירה של החפיסה מכיוון שאני בתולה ויש בחורים שממש מתעניינים בזה. הייתי עצבנית כמו לעזאזל, אבל ידעתי שהלקוח הזה בחר בי במיוחד בגלל חוסר הניסיון שלי, אז לא היה טעם להסתיר את זה. הוא ממש ממש ירד מהעובדה שזו הייתה הפעם הראשונה שלי, ושהוא היה הלקוח הראשון שלי. בילה שם את רוב הלילה – הוא לא דחק על חוק אי-המין החודר. בסופו של דבר הוא נתן לי אלפיים ₪ . הייתי ממש פצועה כל הדרך הביתה, ולמען האמת, מעולם לא ראיתי כל כך הרבה מזומנים בכל חיי. אני מניחה שגם אני לא יכולתי להתאפק כי בשנייה שחזרתי הביתה אוננתי עם צרור המזומנים ביד אחת כי הייתי כל כך נדלקת מהפעילויות בלילות + כסף".

והספור השני היה ממש תעלומת נערות הליווי – "כשהייתי בת תשע עשרה, חיפשתי שוגר דדי כאשר ה-CMO של חברה ידועה מאוד הציע לי אלף וחמש מאות ₪  לשעה אם אבוא לחדר שלו במלון. לא שקלתי סקס עסקאות בשביל כסף לפני כן, אבל התעניינתי במחיר אז הופעתי, קיבלתי את הכסף שלי תוך כשלוש דקות והלכתי הביתה עם חיוך גדול בלתי נשלט על הפנים. לא הייתי עצבנית ולא הרגשתי אשמה, אבל שוב מעולם לא הודחקתי מינית ועשיתי הרבה מחקר לפני כן. החלק המביך היחיד של הלילה היה כשהוא סיים די מהר ואז, אני מניח ממבוכה, זרק את המזומן על הדלת וביקשתי ממני לעזוב" …