רוזה נערת הליווי

אהלן חבריי היקרים,

קוראים לי רוזה, ואני נערת ליווי מזה שנים רבות. ולא, לא אסגיר פה את גילי. ליידי אמתית לא חושפת את הגיל האמתי שלה ברבים. אני מענגת את הלקוחות שלי בכמה דירות דיסקרטיות. אין על דירות דיסקרטיות. דירות דיסקרטיות כשמן הן ממש דיסקרטיות לגמרי. כל אחת מאותן דירות דיסקרטיות שאני שוכרת נמצאת במתחם מגורים סטנדרטי ואף אחד לא יכול לדעת שזאת דירה דיסקרטית שאותה משכירים לפי שעות. אנונימיות ופרטיות מובטחת. אז תבואו, אתם מוזמנים. היום נדבר על מסיבה שבה הייתי לפני כמה שנים טובות – 

חשבתי לעזוב את המסיבה בקרוב, שם הוזמנתי לארח את האורחים. חלק מהגברים הנוכחים כבר שכבו אתי (היה בחור שאפילו עשה את זה פעמיים למרות רמה גבוהה של שכרות). אחרים היו שיכורים מכדי להזדווג. אחד מהם היה הומו, אז פשוט התנשקנו לזמן מה – רק כדי להתעניין לגבי הטעם של השפתיים שלי כשיש שאריות של זרע של גברים אחרים בחדר. לפיכך, כולם היו מרוצים במידה מסוימת ועכשיו זה קרה מה שקורה בדרך כלל במסיבות – אנשים מתפצלים לקבוצות, משוחחים זה עם זה לפי תחומי עניין. חלקם ישנו, חלק מהאורחים עזבו את המקום, היו רחוקים מלהיות מפוכחים. השעה הייתה מספר שעות אחרי חצות. עישנתי בחלון והבטתי בשמים זרועי הכוכבים.

לפתע נפתחה דלת הכניסה, והגיעה חברה טובה של שבחורים, שמיד עשו קצת רעש עם ברכה סטנדרטית, "וואזאפ, כלבות?" זה נראה כאילו הם ידעו לאן הם הולכים והאנשים כאן היו חברים שלהם. "אז, המסיבה עצבנית, הא? בואו נכניס קצת חיוניות לחדר", אמר אחד מהם לאחר שהחברה אמרה שלום לאנשים שהם מכירים. "אה, אני רואה שיש לך כמה בחורות יפות כאן," קראה אחת, "אכפת לך להכיר קצת?"

כמובן שהצגתי את עצמי וסיפרתי מה אני עושה כאן .

"אה, זה אפילו יותר טוב," הכריז הבחור והוסיף, "תמיד רציתי לנסות דבר כזה".

הוא הזמין אותי לחדר אחר, שבו היה פחות עשן באוויר, הוא ועוד שלושה בחורים עזבו את האולם המרכזי. "יש לי בראש הרעיון הזה. נסובב בקבוק – בדיוק כמו במשחק הבקבוק עם נשיקות. אבל במקום להתנשק רגיל, שלדעתי משעמם מדי, נכין כמה דברים מצחיקים יותר". אחרי שאמר את זה, הוא אמר לי להוריד את בגדיי לגמרי. בעט ופיסות נייר, שמצא מונחות על השולחן, כתב משהו והכין מעטפות קטנות מפיסות נייר. אחר כך הוא בחר באחד הבקבוקים הריקים ששכב על הרצפה, וניגש לחברים מהחברה שלו ולי ואמר, "זה הולך להיות מדהים. כל אחד מאתנו, חבר'ה, בוחר אחד מהניירות מהיד שלי. לא תראו מה יש עד שתפתחו אותו. שם, כתבתי כמה פעולות מין כיפיות עם הבחורה. אתם תעשו אותם לפי הסדר שבו הבקבוק הזה מופיע בסיבוב. כדי לעשות את זה הוגן, ברגע שאתם מסיימים את הפעולה שלכם, אתם בעצם יוצאים מהמשחק על מנת לפנות מקום לאחרים".

שאר החבר'ה תמכו ברעיון בקול והתחילו לבחור את פיסות הנייר. כולם הופצו והחבר'ה קראו: מין אנאלי, מין אוראלי, חדירה כפולה בשלישייה או מין רגיל. אחר כך הם עמדו במעגל והבקבוק נשלח להסתובב. הייתי עירומה ישבתי על המיטה והתבוננתי במי יהיה הראשון בתור הזה. בחור שרירי חום שיער עם אפשרות למין אנאלי ניצח בסיבוב הראשון. ברגע שהם רצו לצאת לחדר פרטי, מנהיג הצוות שלהם אמר, "מה? לא. תעשה את זה כאן, לפני כולם." לאחר ויכוח קטן, הם הסכימו שזה יהיה הרבה יותר סקסי מאשר להסתגר עם בחורה בחדר נפרד. וכך הוא הוריד את מכנסיו, כשהוא עולה על המיטה, נכנס לחור פי הטבעת שלי עם זין, לבוש בהגנה…