עיסוי אירוטי

הי לכולכם,

קוראים לי אלכסדרה, והנה הסיפור שלי על עיסוי. ליום ההולדת האחרון שלי, בעלי פינק אותי ביום שלם של עיסויים. בסופו של דבר הלכנו לשלושה מקומות שונים, שאחד מהם היה ספא יוקרתי שבו הזמנו חבילה הכוללת פילינג גוף, עיסוי רגליים ועיסוי שמן. חלקנו חדר מפואר עם שני שולחנות עיסוי, מקלחת בפינה אחת ואמבט טבילה בפינה אחרת. התבקשנו להתפשט וללבוש כובעי מקלחת מפלסטיק ואת זוגות התחתונים החד פעמיים והקטנים האלה לפני שנזחל מתחת לסדינים שלנו על מיטות העיסוי.

קרצוף הגוף שלנו הגיע ראשון. בסיום, במקום לנגב במטלית לחה קרירה כצפוי, התבקשנו לנקות במקלחת. החלק המביך היה ששני המעסים נשארו בחדר. השטיפה לא הייתה כל כך גרועה אם המקלחת הסגורה באמת מציעה פרטיות. למרות שהחצי התחתון היה זכוכית חלבית, החצי העליון היה שקוף לגמרי. אין כמו ללבוש את חליפת יום ההולדת שלך ביום ההולדת שלך מול שני זרים.  לאחר הניקיון, לבשנו זוג שני אבל מגוחך באותה מידה של תחתונים חד פעמיים, זחלנו חזרה מתחת לסדינים וקיבלנו עיסוי אירוטי כף הרגל ואחריו עיסוי שמן גוף מלא.

כשהכול נגמר, המעסים עזבו את החדר ולבסוף אפשרו לנו לשהות בפרטיות. אז הסתכלתי על בעלי והבנתי שהתחתונים החד פעמיים השחורים שהוא לבש שקופים לחלוטין. הזוג שלו התמתח עליו הרבה יותר ממה שהיה עלי ולא השאיר דבר לדמיון. הוא יכול היה להסתובב בחליפת יום ההולדת שלו עד כמה שהבנתי. אז זה בעצם סיפור שאחד החברים הטובים שלנו שיתף אותנו. הוא מעסה מקצועי ודי מקפיד על העיסויים שהוא מקבל. עם זאת, אם למקום עיסוי יש ביקורות מעולות, הוא ישקול זאת ויטפל בעצמו.

אז הוא חקר כמה ממכוני הספא היוקרתיים והזמין עיסוי תאילנדי במקום עם דירוגים מעולים. התרשמויותיו הראשונות מאשרות את ממצאיו המקוונים: צוות מקצועי? חשבון. אווירה מרגיעה? חשבון. ספא נקי ובריח טרי? חשבון. אבל זמן לא רב אחרי שהתמתח על שולחן העיסוי שלו, דברים התחילו להתדרדר. הוא ידע מיד שהמעסה שלו לא ידעה מה היא עושה. היא עיוותה אותו בדרכים מאוד מוזרות, מה שאומר הרבה אפילו על עיסוי תאילנדי. בשלב מסוים, היא הצליחה לכופף את רגלו בצורה שבה הוא למעשה בעט בעצמו ממש בחלקי הגבר שלו. רוב הבחורים לא יכולים לעשות את זה גם אם הם ניסו. עיסויים אמורים להיות חוויה טיפולית או מרגיעה, לא בעיטה בביצים, משחק מילים בכוונה מלאה. אין ספק שהיא לא יכלה לעשות זאת שוב כי נדרשת מיומנות כדי להשיג סוג כזה של מינוף על גבר בוגר ולגרום לו לבעוט בעצמו! אבל לא, האישה הזו הצליחה לעשות את זה פעם שנייה עם הרגל השנייה. עד היום ידידתנו לא יודעת אם היא לא הייתה מודעת לעינוי למרבה המזל או שזה נעשה בכוונה…