בלה

היו שלום,

קוראים לי בלה, ואני מספקת שירותי ליווי. אני לא אגיד שאני גאה לספק שירותי ליווי, אבל בטח שאני לא מתביישת להעניק שירותי ליווי. בוקר אחד, יצאתי לרוץ בפארק ליד ביתי לבושה במכנסיים קצרים חמודים, צמודים, גופייה רחבת ואוזניות. לרוע המזל, באותו יום, האוזניות שלי החליטו שהן לא רוצות לעבוד. בעצם, הן ניסו להשמיע חיקוי משובש נורא של השיר שלי כשהפעלתי את האייפוד שלי, אז פשוט ויתרתי על מוזיקה. מה שאומר שהמוח שלי נודד. וכך גם העיניים שלי. תוך כדי ריצה, תוהה אם אני נראית חמודה,  עיניי נדדו לפניי וישר אל פניו של ג'וגר חמוד, בעליל על אנושי. הוא רק ריצה, לעברי, נראה חמוד להפליא. בלי לחשוב, העליתי לו חיוך וקריצה כשהוא עבר, ואז חזרתי למחשבות האקראיות שלי. כשהלכתי לאיבוד בקו מחשבה מוזר במיוחד על ברווזים, הרגשתי טפיחה על הכתף והבנתי שצעדים דופקים מאחוריי. עצרתי מיד והסתובבתי לראות שכמעט הכנתי את אדון ג'וני.

הבוקר, התעוררתי, שתיתי כוס בוקר, התאמנתי ותכננתי ליום רגוע, בלי לעשות הרבה כלום. זה השתנה, עם זאת, כשהטלפון צלצל כשיצאתי מבגדי האימון שלי. שימו לב, יש לי מספר טלפונים, אבל זה אחד שאני משתמשת בו בדרך כלל עבור לקוחות ותיקים. עניתי ומצאתי לקוח שלא שמעתי ממנו הרבה זמן בצד השני.

"אמרתי לו שאפר את החופש שלי כדי לראות אותו". בדיוק כשעמדתי להגיד לו שהיום הוא אחד מימי החופש שלי, הוא אמר לי משהו שאני מכבדת. הרבה. הוא אמר שכשהיה הלקוח הקבוע שלי, מזמן, הוא היה רווק, אבל לאחרונה הוא התחתן. ואז הוא אמר לי שהוא בעיר ושהוא רוצה לראות אותי. בדיוק כשסיפרתי את הראייה שלי כלפיו, לעמדה מוסרית אחרת, הוא אמר שהוא רוצה לקחת אותי לקניות בתור תודה על ששיחקתי את התפקיד שעשיתי בחייו. וכך, התנהגתי מאוד לא אופייני לי, ואמרתי לו בסדר.

עכשיו, היו לי לקוחות וויקאן בעבר. היו לי לקוחות מעשרות דתות (שלחלקן, באמת לא הייתי מצפה). אבל מעולם לא קיבלתי לקוח ששכר אותי להשתתף בטקס לפני כן. הוא אמר לי מראש והוא לא ניסה לרמות אותי לכלום. כמעט אמרתי לא, אבל הסקרנות הרגה את החתול.

הוא ביצע טקס ויקאני.. הלקוח הזה שכר אותי לבוא לבלות אתו קצת מחוץ לעיר ממש התלהבתי כמו התלהבות של בלה… יותר כמו, בקינוח. איפה שהוא ערך טקס וויקאני. נתתי לו להסיע אותי לשם, בניגוד למיטב שיפוטי. הוא סיפר לי קצת על מה שהוא עושה, ושזה כרוך בדם והקרבה. יצאנו לאתר המפחיד המיועד שלו והוא ביקש ממני לשבת במכונית בזמן שהוא מתכונן לטקס שלו. הוא לבש גלימה שחורה עם קפוצ'ון ואז הוא רשם מחומש על הקרקע, בערך 5" 5" לרוחב (זה הגובה שלי…) עד מהרה התחיל להשתמש במקל כדי, תשאירו את זה כבר לדמיון הפרוע שלכם…